Oleme investoritelt investoritele suunatud täisteenust pakkuv ettevõte. Vajadusel aitame Sind alates esimesest sammust kuni lõpptulemuseni välja. Soovid kinnisvaraga 100% passivset tulu teenida? Me aitame!

+372 52 048 66 info@1estate.ee
Image11

Teenused

Soovid alustada kinnisvarasse investeerimist või olemasolevat kinnisvaraportfelli kasvatada? Töötame igapäevaselt erinevate investoritega, et neile just sobivas kohas ja maksimaalselt kõrge tootlusega kinnisvaraobjekte leida.

Sul on vähemalt üks üürikinnisvara objekt ning soovid selle üüritulu teenima panna, kuid omal pole aega või tahtmist igapäevaste kohustuste ja muredega tegeleda? Teeme algusest lõpuni Sinu eest kõik ära – Sina saad nautida 100% passiivset tulu!

Soovid kõrgemat üüritootlust, aga pole aega lühiajalise üürimisega tegeleda? Airbnb kaudu välja üürimine on nüüdsest lihtne. Teeme algusest lõpuni Sinu eest kõik ära – Sina saad nautida 100% passiivset tulu!

Kinnisvara remont

Ostsid korteri, mis vajab renoveerimist või soovid oma kodus lihtsalt remonti teha? Meie kogenud meeskond saab aidata nii korteri pisiremondi kui kinnisvaraobjekti täieliku renoveerimisega.

Soovid oma kinnisvara kiiremalt ja kõrgema hinna eest müüa või üürile anda? Kodukujundus – see ei ole remont ega sisekujundus. See on hubase interjööri loomine, mis vastaks parimal viisil kinnisvara ostja või üürniku ootustele. Kodukujundus toob välja ja rõhutab kinnisvara objekti tugevusi ning aitab nõrkustest mööda vaadata.

Soovid müüa oma kinnisvaraobjekti või terve portfelli? Edukas müük tähendab läbimõeldud strateegiat. Meie pikaaegne kogemus ja kaasaegsed turunduslahendused aitavad Sinu kinnisvaraobjektil massist esile kerkida. Võta ühendust - esmane konsultatsioon on tasuta!

Kontakt

Oleme investoritelt investoritele suunatud täisteenust pakkuv ettevõte. Vajadusel aitame Sind alates esimesest sammust kuni lõpptulemuseni välja.

INVESTEERIMINE
AIRBNB
MÜÜK

Algis Liblik
algis@1estate.ee
+372 52 048 66

ÜÜRIHALDUS
KODUKUJUNDUS
REMONT

Ken Kuber
ken@1estate.ee
+372 59 041 877