Oleme investoritelt investoritele suunatud täisteenust pakkuv ettevõte. Vajadusel aitame Sind alates esimesest sammust kuni lõpptulemuseni välja. Soovid kinnisvaraga 100% passivset tulu teenida? Me aitame!

+372 52 048 66 info@1estate.ee
Image11

Kinnisvara müük

Soovid müüa oma kinnisvaraobjekti või terve portfelli? Edukas müük tähendab läbimõeldud strateegiat. Meie pikaaegne kogemus ja kaasaegsed turunduslahendused aitavad Sinu kinnisvaraobjektil massist esile kerkida.

Müügiprotsess

Hinnakujundus

Teeme Sinu objektile põhjaliku hinnaanalüüsi. Toimunud tehingute ja hetkel müügis olevate konkureerivate pakkumiste põhjal paneme paika Sinu kinnisvara hinna.

Finantseerimine

Aitame ostjal leida sobiva finantseerimislahenduse. Meie koostöö erinevate suuremate pankadega aitab ostjal leida sobiva finantseerimislahenduse võimalikult kiiresti.

Turundamine

Kasutame erinevaid kaasaegseid turunduslahendusi. Kvaliteetsed fotod on atraktiivse kuulutuse aluseks, kuid vajadusel tellime ka virtuaaltuuri ning objekti tutvustava video. Kasutame müümiseks erinevaid kaasaegseid ja uuenduslikke turunduslahendusi, mis tagavad silmapaistvuse ning aitavad Sinu kinnisvara müüa maksimaalselt kõrge hinnaga.

Müügistrateegia

Koostame läbimõeldud müügistrateegia. Kinnisvara ei müü end ise, eduka müügi saladus on aktiivne ja silmapaistev strateegia. Meie eesmärk on müüa Sinu kinnisvara nii kalli hinnaga kui võimalik, tehes seda seejuures nii kiiresti kui võimalik.

Juriidika

Tagame tehingu juriidilise korrektsuse. Aitame kogu müügiprotsessi läbi viia ja võtame enda kanda sellega seonduva asjaajamise.

Kontakt

Oleme investoritelt investoritele suunatud täisteenust pakkuv ettevõte. Vajadusel aitame Sind alates esimesest sammust kuni lõpptulemuseni välja.

INVESTEERIMINE
AIRBNB
MÜÜK

Algis Liblik
algis@1estate.ee
+372 52 048 66

ÜÜRIHALDUS
KODUKUJUNDUS
REMONT

Ken Kuber
ken@1estate.ee
+372 59 041 877