Oleme investoritelt investoritele suunatud täisteenust pakkuv ettevõte. Vajadusel aitame Sind alates esimesest sammust kuni lõpptulemuseni välja. Soovid kinnisvaraga 100% passivset tulu teenida? Me aitame!

+372 52 048 66 info@1estate.ee
Image11

Investeerimine

Soovid alustada kinnisvarasse investeerimist või olemasolevat kinnisvaraportfelli kasvatada? Töötame igapäevaselt erinevate investoritega, et neile just sobivas kohas ja maksimaalselt kõrge tootlusega kinnisvaraobjekte leida.

Protsess

Turuanalüüs

Leiame Sinu eelarvest lähtuvalt parimad investeerimisobjektid. Heade ja tarkade investeerimisotsuste puhul on ühtviisi oluline nii turu tundmine kui lai kontaktvõrgustik. Meil on mõlemad, mis annab meile võimaluse leida Sulle objekte, mida Sa ise ei leia või otsida ei oska.

Tasuvusanalüüs

Koostame investeerimisobjekti tasuvusanalüüsi. Hea äriplaan baseerub numbritel, seetõttu koostame Sulle vajadusel ka põhjaliku tasuvusanalüüsi.

Üür/müük

Paneme Sinu investeeringu Sulle raha teenima. Lähtume oma tegemistes põhimõttest “under promise, over deliver”. Sõltuvalt investeerimisobjektist aitame selle edukalt välja üürida või kasumlikult ära müüa.

Üürihaldus

Vajadusel aitame üürihaldusega. Kui Sinu eesmärgiks on passiivne tulu, siis meil on Sulle lahendus - meie üürihalduse teenus vabastab Su igasugusest tegevusest. Ainus, mida tegema pead, on meile igakuiselt arve esitada!

Nõustamine

Nõustame portfelli optimeerimise osas. Ükski investeerimisotsus ei pea olema igavene. Kui soovid oma kinnisvara portfelli muuta või kasumlikumaks muuta, saame Sulle nii nõu kui jõuga abiks olla.

Võta meiega ühendust!

E-Post: info@1estate.ee

Telefon: +372 52 048 66

Facebook: 1EstateGroup